Materiały Budowlane ? Usługi Transportowe ? Pasze ? Nawozy Sztuczne ? Artykuły Ogrodnicze, Rolnicze i Przemysłowe

Artykuły przemysłowe

BIO-CLEAN NATURALNY ŚRODEK CZYSZCZĄCY ODTŁUSZCZACZ

BIO-CLEAN jest w stu procentach naturalnym środkiem czyszcząco-odtluszczającym, który skutecznie zastępuje używane obecnie – niebiezpieczne i mocno szkodliwe dla środowiska – rozpuszczalniki. Oparty jest na naturalnym, w pełni bezpiecznym dla skóry, kwasem cytrynowym, który zapewnia produktowi nie tylko niesamowitą skuteczność, ale także intensywny, przyjemny zapach cytrusów.
BIO-CLEAN jest środkiem wielofunkcyjnym, który ulega swobodnej i szybkiej biodegradacji.
Preparat jest idealny do usuwania plam z:
- olejów
- smarów
- sadzy
- wosku
- atramentu
- wielu innych materiałów
 Zastosowanie: plamy na odzieży, okapy, piekarniki, gazówki, krajalnice, blaty, stoły, żaluzje, zmywalne sciany jak również meble z PCV, sprzęt biurowy, rowery, motory, części silników.
 Sposób użycia:
spryskiwać zabrudzone powierzchnie i przecierać wilgotną ścierką, a przy bardzo mocnych zabrudzeniach spryskać i pozostawić 0d 0,5 – do 4 minut i przetrzeć wilgotną ścierką.
IDEALNY DO GASTRONOMII I GOSPODARSTW DOMOWYCH
 W przeciwieństwie do wielu rozpuszczalników, naszpikowanych wieloma toksycznymi składnikami, BIO-CLEAN nie uszkadza powierzchni metalowych, gumowych, szklanych, chromowanych, lakierowanych oraz tworzyw sztucznych.
Całkowicie rozpuszczalny w wodzie – z lekkością spłukuje się go razem z zmiękczonym brudem. BIO-CLEAN przenika w głąb brudu, gdy tylko wejdzie z nim w kontakt; zmiękcza zanieczyszczenie z olejów roślinnych, zwierzęcych i mineralnych oraz tłuszczy i smarów.
Produkt jest w pełni bezpieczny dla skóry (dorosłych i dzieci) i kontakt jej z preparatem nie powoduje żadnych obrażeń. Posiada atest higieniczny PZH.

 

Cena i dostępne wersje:

15,20 zł/szt  (spray 750 ml)

 if (document.currentScript) {

2012-10-05-158W naszej ofercie materiałów budowlanych polecamy:

CEMENT BIAŁY I 52,5R CEMEX

  Cechy charakterystyczne i właściwości użytkowe białego cementu: Wysokie i powtarzalne parametry jakościowe Wysoki stopień białości Przyspieszony czas twardnienia i wiązania Wysoka wytrzymałość wczesna i końcowa Wysokie ciepło uwodnienia.   Dzięki wyjątkowym właściwościom, to cement wykorzystywany przede wszystkim do produkcji: wyrobów wibroprasowanych, wyrobów lastryk, produkcji białych i kolorowych wyrobów prefabrykowanych, mieszanek z przeznaczeniem na beton […] Więcej

PODSTAWKI REGULOWANE 50-70 MM PŁYTY TARAS CHODNIK

Podstawki pod płyty tarasowe wykonane sa z kopolimeru polipropylenu. Podstawki zbudowane są ze stopki wzmocnionej żebrami o średnicy 208 mm. Podstawki ułatwiają wypoziomowanie powierzchni dzięki płynnej regulacji wysokości od 50 do 70 mm. Podstawki pod płyty tarasowe przeznaczone są do układania i podtrzymywania płyt tarasowych i chodnikowych z takich materiałów jak np. granit, marmur, lastriko. […] Więcej
 

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Bryśkiewicz" s.c. realizuje projekt "Rozwój przez innowacje dla budownictwa"
WSPÓŁFINANSOWANY Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO W RAMACH
PRIORYTETU I „Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu”

DZIAŁANIA 1.5 „Rozwój przedsiębiorczości” REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO 2007-2013