Materiały Budowlane ? Usługi Transportowe ? Pasze ? Nawozy Sztuczne ? Artykuły Ogrodnicze, Rolnicze i Przemysłowe

Artykuły ogrodnicze

BIO-NATIV NATURALNY PREPARAT DO PIELĘGNACJI ROŚLIN

BIO-NATIV SPRAY to w pełni naturalny środek wielofunkcyjny do pielęgnacji, ochrony i stymulacji wzrostu roślin w formie SPRAYU.
Nasz produkt został wyprodukowany na bazie rewolucyjnego ekstraktu z grejpfruta, którego zawartość w preparacie wynosi 33%.
0% CHEMII, 100% NATURY PRODUKT GOTOWY DO UŻYCIA – 1700 DOZOWAŃ Z JEDNEJ BUTELKI!
PEŁNA BIODEGRADOWALNOŚĆ I ROZPUSZCZALNOŚĆ W WODZIE.
NIE SZKODLIWY DLA LUDZI I ZWIERZĄT
Sposób użycia: Bio-Nativ Spray dozować na rośliny, rozpylając z odległości 30-40 cm. Liście można opryskiwać z zewnętrznej i wewnętrznej strony.
 
 Idealnie nadaje się nie tylko do roślin doniczkowych, ale także uprawnych oraz do warzyw i owoców. Wielokrotne badania potwierdzają skuteczność preparatu (z powodzeniem stosowany w ogrodach botanicznych na terenie kraju).
Opryskiwanie roślin BIO-NATIVEM niezależnie od ich stanu zdrowotnego, powoduje istotny wzrost liczby liści oraz większe ukorzenienie. Bio-NATIV pomaga roślinom w „bezstresowym” rozwoju już od momentu sadzenia.
Znajduje zastosowanie w gospodarstwie domowym, jak i w dużych plantacjach.
Idealny w usuwaniu glonów i grzybów z zakażonych roślin.
BIO-NATIV SPRAY jest dodatkową formą do zewnętrznej pielęgnacji, wzrostu i ochrony łodyg i liści.
BIO-NATIV jest produktem, który może być z powodzeniem stosowany jako jeden ze środków poprawiających jakość uprawianych roślin.
Liście roślin opryskanych środkiem z oferty BIO-NATURAL są czyste, ciemnozielone, błyszczące, bez objawów skręcenia czy pofałdowania. Produkt powoduje też wyraźne wzmocnienie łodygi rośliny oraz pomaga stworzyć jej mocniejsze i szersze ukorzenienie.
Wielokrotne badania produktu wykazały, że opryskiwanie roślin preparatem BIO-NATIV, niezależnie od stanu zdrowotnego rośliny, powoduje istotny wzrost liczby liści. Kolejną zaletą produktu jest ograniczenie i wyeliminowanie chorób, grzybów i glonów na roślinach doniczkowych, warzywach i owocach. Badania na goździkach dowiodły, że zastosowanie na nich środka w zakażonym podłożu spowodowało, że po 9 tygodniach uprawy były istotnie wyższe (nawet o 6,5 cm!) od roślin z upraw kontrolnych.

Cena i dostępne wersje:
CENA - 10,90 zł/szt  (butelka 1 l)

bio nativW naszej ofercie materiałów budowlanych polecamy:

CEMENT BIAŁY I 52,5R CEMEX

  Cechy charakterystyczne i właściwości użytkowe białego cementu: Wysokie i powtarzalne parametry jakościowe Wysoki stopień białości Przyspieszony czas twardnienia i wiązania Wysoka wytrzymałość wczesna i końcowa Wysokie ciepło uwodnienia.   Dzięki wyjątkowym właściwościom, to cement wykorzystywany przede wszystkim do produkcji: wyrobów wibroprasowanych, wyrobów lastryk, produkcji białych i kolorowych wyrobów prefabrykowanych, mieszanek z przeznaczeniem na beton […] Więcej

PODSTAWKI REGULOWANE 50-70 MM PŁYTY TARAS CHODNIK

Podstawki pod płyty tarasowe wykonane sa z kopolimeru polipropylenu. Podstawki zbudowane są ze stopki wzmocnionej żebrami o średnicy 208 mm. Podstawki ułatwiają wypoziomowanie powierzchni dzięki płynnej regulacji wysokości od 50 do 70 mm. Podstawki pod płyty tarasowe przeznaczone są do układania i podtrzymywania płyt tarasowych i chodnikowych z takich materiałów jak np. granit, marmur, lastriko. […] Więcej
 

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Bryśkiewicz" s.c. realizuje projekt "Rozwój przez innowacje dla budownictwa"
WSPÓŁFINANSOWANY Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO W RAMACH
PRIORYTETU I „Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu”

DZIAŁANIA 1.5 „Rozwój przedsiębiorczości” REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO 2007-2013