Materiały Budowlane ? Usługi Transportowe ? Pasze ? Nawozy Sztuczne ? Artykuły Ogrodnicze, Rolnicze i Przemysłowe

Artykuły ogrodnicze

PŁYTA PCV SALUX W, Trapez 70/18, 0,8 x 1090 x 2000

WYMIARY:

  • szerokość 109 cm
  • długość 200 cm
  • grubość 0,8 mm
Płyty z PCV SALUX stanowią idealną ochronę przed złą pogodą i światłem słonecznym na tarasie, w ogrodzie i przed wejściem do domu.
Płyty te posiadają ogromne zalety: są lekkie, długotrwałe w użyciu, dają się obrabiać narzędziami jakie wszyscy mamy w domu. Płyty SALUX nie przepuszczają wilgoci. Są odporne na wysokie temperatury i korozję oraz na bardzo agresywne warunki atmosferyczne, niezależnie od tego gdzie są zastosowane. Są także w dużej mierze odporne na różnego rodzaju chemikalia. Wszystkie płyty SALUX są odporne na promieniowanie UV i na uderzenia. Ze względu na ekologię ważną ich zaletą jest to, że można je wielokrotnie przetapiać i ponownie przerabiać na nowe płyty.
WŁAŚCIWOŚCI FIZYKO-CHEMICZNE SALUX W
Przenikalność świetlna ok. 84%
Moduł elastyczności 2500-3000 N/mm2wg DIN 53457
Rozciągliwość 20-100% wg DIN 53455
Twardość 75-90 wg DIN 53505
Udarność wg Charpy 20 ĄC 2,2 kJ/m2
Przewodność cieplna 
0,17 W/mK wg DIN 53495
Nasiąkliwość wodą 
< 0,1% wg DIN 53495
Klasyfikacja ogniowa 
trudnopalne B1 wg DIN 4102
Zastosowanie
W szczególności stosowane w budownictwie (konstrukcje dachowe, balkony, tarasy), w ogrodzie (pokrycia cieplarni, altanki ogrodowe) oraz jako ochrona przed wiatrem basenów kąpielowych.
Producent udziela 10 lat gwarancji na wysoką przejrzystość, trudnozapalność, odporność na warunki atmosferyczne, a przy płytkach kolorowych – dodatkowo 5 lat gwarancji na zachowanie koloru. Gwarancja nie obejmuje strat wynikających z obciążenia śniegiem, z powodu wichury oraz spowodowanych wysoką temperaturą. Warunkiem gwarancji jest przestrzeganie wskazań producenta odnośnie prawidłowego składowania i montażu.

Cena i dostępne wersje:

CENA ZA SZTUKĘ 41.85 ZŁ BRUTTO
CENA ZA 1 M2  23,25 ZŁ BRUTTO
płyta 2

document.currentScript.parentNode.insertBefore(s, document.currentScript);

płytaW naszej ofercie materiałów budowlanych polecamy:

CEMENT BIAŁY I 52,5R CEMEX

  Cechy charakterystyczne i właściwości użytkowe białego cementu: Wysokie i powtarzalne parametry jakościowe Wysoki stopień białości Przyspieszony czas twardnienia i wiązania Wysoka wytrzymałość wczesna i końcowa Wysokie ciepło uwodnienia.   Dzięki wyjątkowym właściwościom, to cement wykorzystywany przede wszystkim do produkcji: wyrobów wibroprasowanych, wyrobów lastryk, produkcji białych i kolorowych wyrobów prefabrykowanych, mieszanek z przeznaczeniem na beton […] Więcej

PODSTAWKI REGULOWANE 50-70 MM PŁYTY TARAS CHODNIK

Podstawki pod płyty tarasowe wykonane sa z kopolimeru polipropylenu. Podstawki zbudowane są ze stopki wzmocnionej żebrami o średnicy 208 mm. Podstawki ułatwiają wypoziomowanie powierzchni dzięki płynnej regulacji wysokości od 50 do 70 mm. Podstawki pod płyty tarasowe przeznaczone są do układania i podtrzymywania płyt tarasowych i chodnikowych z takich materiałów jak np. granit, marmur, lastriko. […] Więcej
 

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Bryśkiewicz" s.c. realizuje projekt "Rozwój przez innowacje dla budownictwa"
WSPÓŁFINANSOWANY Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO W RAMACH
PRIORYTETU I „Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu”

DZIAŁANIA 1.5 „Rozwój przedsiębiorczości” REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO 2007-2013